3 naj ... najpohodlnejší, najmodernejší, najlepší! 3 naj ... najpohodlnejší, najmodernejší, najlepší!

3 naj ... najpohodlnejší, najmodernejší, najlepší!

O salóne

Vitajte v najlepšom salóne na Slovensku!

Ak chce byt dnešná žena tip-top, veru nemá to vôbec ľahké! Je to omnoho viac, než náročná starostlivosť o pleť, lebo plynie z harmónie tela a ducha. Pomožeme všetkým, ktorí si nevedia poradiť s krehkými a lámavými nechtami, alebo so strihom a farbou účesu.

Sme tu pre Vás už štvrtý rok a po rozsiahlej rekonštrukcii si Vám dovoľujeme predstaviť salón, ktorý svojim vybavením môže konkurovať najmodernejším salónom v takých veľkomestách, ako sú napr. Paríž, Rím, Miláno... Náš salón budovali špičkoví odborníci, ktorých snahou bolo vyvolať vo Vás - zákazníkoch maximálny pocit spokojnosti...

Salón budovali špičkoví odborníci....

Chce to len trocha času, prísť, zaparkovať rovno pred salónom a pri šálke dobrej kávy stráviť čas v starostlivosti našich profesionálnych pracovníčok. V rámci modernizácie sme pre tých, ktorí nenosia v peňaženke hotovosť pripravili možnosť platiť platobnými kartami priamo na recepcii.

Spoločnostiam, ktoré chcú, aby ich zamentnanci boli "TIP-TOP" odporúčame výhodný nákup prenosných permanentiek v rôznych hodnotách, s množstvom výhod, ktoré možu byť súčasťou sociálneho programu spoločnosti (ako napr. stravné listky, kultúra), ale aj ako ideálny darček pre dámy rôznych vekových kategórií.

Urobte radosť sebe aj Vašim blízkym a doprajte si 2-3 hodinky relaxu v príjemnom prostredí. Spojenie pekného prostredia v najmodernejšie vybavenom salóne Vám zaručuje spokojnosť s našimi službami.

Radi Vás privítame osobne priamo v salóne na ulici J.C.Hronského 18 v Bratislave.